Polsat łowi śpiewające talenty w Koszalinie. Masz szansę wystąpić w Must be the music

Już w sobotę utalentowani wokaliści i zespoły mogą spróbować swoich sił i wziąć udział w pre-castingu do 3 edycji muzycznego programu Must be the music. Zwycięzcy lokalnych przesłuchań w Koszalinie wystąpią przed jurorami znanymi z telewizji.

fot. Polsat

To wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w pre-castingu do popularnego programu. Do tej pory nasze miasto było zawsze pomijane, a najbliższe przesłuchania odbywały się w Szczecinie lub Gdańsku.

Koszaliński pre-casting odbędzie się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych. Kandydaci powinni pojawić się już o godz. 8:00. Niestety na lokalnych przesłuchaniach uczestników nie oceniają jurorzy znani z ekranów telewizyjnych, a producenci programu. To oni podejmą decyzję, którzy artyści wezmą udział w ogólnopolskich castingach i zaprezentują się przed Adamem Sztabą, Elżbietą Zapendowską, Korą i Łozem.

Organizatorzy czekają na ludzi uzdolnionych, którzy grają lub śpiewają. Must be the music promuje zarówno wokalistów, jak i zespoły. Zaletą programu jest fakt, że jurorzy przy wyborze nie ograniczają się do grup wykonujących najpopularniejsze gatunki muzyczne . W Must be the music występowały już m.in. kapele metalowe, reggae czy ska. W programie mogą wziąć udział zarówno debiutanci, jak również artyści, którzy mają już jakiś skromny dorobek.

Przypomnijmy, że do finału drugiej edycji Must be the music dotarła koszalińska grupa Raggafaya.

 

Podziel się na:
  • Kciuk.pl
  • Wykop
  • Twitter

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pytanie anty-spamowe: