Znajdź pracę z Infokoszalin.pl

Przedstawiamy najnowsze oferty pracy i stażów. Przygotowaliśmy je wspólnie z PUP Koszalin.

Aby wyświetlić oferty pracy na całym monitorze, kliknij powyżej na oferty pracy na całym ekranie

Prezentacja zawiera aktualne oferty pracy z Koszalina i regionu. Cykl tworzony przez serwis informacyjny Infokoszalin.pl ma na celu ułatwienie znalezienia zatrudnienia koszalinianom w Zachodniopomorskiem i podniesienie ich kwalifikacji zawodowych. Szukasz pracy jako pracownik budowlany, sprzedawca, kierowca lub specjalista do spraw reklamy? Zapoznaj się z prezentacją i znajdź atrakcyjną pracę dla siebie.

Ostatnia aktualizacja ofert pracy w Koszalinie: 26.07.13r.

Osoby, które trafiły na tę stronę wpisały do naszej wyszukiwarki: oferty pracy Koszalin, praca w Koszalinie, sprzedawca Koszalin, zatrudnienie w Zachodniopomorskiem

Podziel się na:
 • Kciuk.pl
 • Wykop
 • Twitter

11 Komenatarzy do Znajdź pracę z Infokoszalin.pl

 1. Magda Z.

  Dzięki, że regularnie uaktualniacie ten dział. Uważam, że to jeden z najciekawszych, prowadzonych przez redakcję Infokoszalin.pl cykl. Chciałem pochwalić się, że dzięki wam znalazłem już dwa staże rok temu, a dziś mam skromny, bo skromny, ale pełen etat. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Jayz

  I ja też kilka słów od siebie dorzucę. Podobnie jak kolega wyżej – jestem wdzięczny, że prowadzicie tę akację regularnie. Zaglądam tutaj co drugi dzień w oczekiwaniu na spodziewaną aktualizację. Co prawda stałej pracy jeszcze nie znalazłem, to jestem na najlepszej drodze. Mogę korzystać z tego w domu, nie muszę płacić na „papier” no i jak zawsze świeże oferty, po które nie muszę gonić do Urzędu Pracy w Koszalinie.

 3. gosia

  Cieszę się, że redakcja tego serwisu daje za darmo ludziom szansę na znalezienie swojej pracy w Koszalinie. Mam nadzieję, że pomimo wszelkich trudności nie odpuścicie „Znajdź pracę z Infokoszalin.pl” i będę mogła tutaj co jakiś czas sobie zaglądać. Dzięki i pozdrawiam. Hej.

 4. Czytelniczka

  Kawał dobrej roboty, trafiłam tutaj z artykułu, który znalazłam w sieci, bo ktoś już wcześniej polecał ten dział o pracy. Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Naprawdę solidna ilość ogłoszeń, o których dowiaduję się m.in. z redakcyjnego kanału RSS. Wierzę, że nie odpuścicie tego cyklu i nowe oferty pracy będą się tutaj co jakiś czas pojawiały. Nie wiem jak reszcie, ale uważam, że utworzenie tego typu elektronicznego zbioru znacznie ułatwia życie mieszkańcom Koszalina.

  Pozdrawiam

  Czytelniczka

 5. Dominik

  Fajnie, że ktoś zajął się tym za darmo, nie muszę w końcu gonić do kiosku po gazetę, mam was. Czytelnie, prosto i szybko. Propozycji pracy jest na tyle dużo, że czasami trudno wszystko przejrzeć.

 6. janek88

  Szukałem już wcześniej miejsca, z którego mógłbym przeglądać koszalińskie ogłoszenia związane z lokalnym rynkiem pracy i szczerze cieszę się, że coś takiego w końcu powstało. Widzę, że od dłuższego już czasu prowadzicie ten cykl, ale wcześniej nie miałem okazji do was zajrzeć. Mam tylko nadzieję, że w najbliższym czasie nie zmienicie formy.

 7. Brandenburczyk

  No i proszę, kolejna aktualizacja. Przyjemnie rozwija się ten dział, bo na kupowanie porannej gazety nie mam już ochoty i pieniędzy. Cieszę się, że powstał taki cykl, do którego mogę co jakiś czas zaglądać. Byłoby miło, gdybyście informowali o aktualizacjach na Facebooku, bo czytniki kanału subskrypcji jakie są dostępne na desktopy są dosyć uciążliwe i mało poręczne. I jeszcze jedno pytanie – może dałoby się ustawić powiadomienie mailingowe o nowych ofertach? Chętnie zapisałbym się do waszego newslettera, jeśli taki powstanie.

 8. Maniek

  Tak, newsletter z nowymi aktualizacjami jest bardzo dobrym pomysłem i całkowicie zgadzam się z Branderburczykiem (sic! – skąd ten nick). Nie mniej nawet jeśli go nie będzie, to i tak doceniam pracę jaką wkładacie. Nie widziałem podobnego cyklu w innych, koszalińskich serwisach informacyjnych przygotowanych w przystępny sposób. Pozdro 600.

 9. tomczyk

  W końcu miejsce, które mogę regularnie odwiedzać i zrezygnować z kupowania porannej gazety – prasa dla osoby bezrobotnej nie jest wbrew pozorom małym wydatkiem. Jestem wdzięczny za to, że za darmo dodajecie nowe aktualizacje, a ofert pracy przybywa z miesiąca na miesiąc. Trzymajcie tak dalej, bo w regionie Koszalina jesteście chyba jedyni.

 10. Przyjmę do pracy

  Jesteś bez pracy i mieszkania? Chcesz odmienić swoje życie na lepsze? Masz już dość monotonii i tego co cię otacza wokół? Praca od zaraz , duże zarobki dla zaangażowanych , bezpłatne zakwaterowanie dla atrakcyjnych mężczyzn do 30 lat. Super apartament w centrum Warszawy obok PKIN. Praca z młodym zespołem, rodzinna i przyjacielska atmosfera. Dyskrecja i stabilizacja finansowa 100% . Nie musisz mieć doświadczenia, spotkania tylko na wysokim poziomie typu vip. Jeżeli zostaniesz zatrudniony, zwracamy ci koszty podróży. Oferty z całego Kraju proszę kierować na emaila lub telefonicznie łącznie z foto. 539055250 tuluza@onet.pl

 11. mira

  miło, że redakcja nadal nie rezygnuje z tego cyklu, regularnue tutaj zaglądam, nie muszę latać w końcu do PUP’u, co wyraźnie nadwyrężało mój domowy budżet. wcześniej próbowałałam w koszalińskich pośredniakach, ale bezskutecznie. w końcu coś dla ludzi. podrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Pytanie anty-spamowe: